מיתוג ועיצוב מסעדות

החלטתם היום לאכול בחוץ. את ההתלבטות לאן ללכת הפעם חסכתם לעצמכם, ובחרתם לסעוד במקום האהוב עליכם. כבר מכירים אתכם שם – אתם לקוחות קבועים. אתם חוזרים בגלל האוכל, בגלל השירות וכמובן, הרבה בגלל האווירה שמשרה הדרך בה עוצבה המסעדה.

עיצוב מסעדה אינו עניין של מה בכך. הדרך להצלחה בעת הקמת עסק חדש ארוכה. היא כוללת מרכיבים רבים כמו חשיבה נכונה, ניהול נכון, שירות אדיב ועוד. כל בעל עסק יודע, או לפחות צריך לדעת, שאחד המרכיבים אשר יכולים להביאו לאותה נקודה המיוחלת, הוא עיצוב הפנים שבחר למקום. בין אם זה מסעדה אסייתית, מסעדה טבעונית או מסעדת שף יוקרתית, אין זה סוד שאנשים משקיעים רבות בעיצוב ובמיתוג של המסעדה, ובצדק! זהו מרכיב משמעותי בכרטיס הביקור וברושם הראשוני שמקבל הלקוח. אדם אשר עובר ברחוב בו מיקמתם את בית העסק שפתחתם, עוד לא זכה לחוויית השירות ועוד לא טעם את המנות. הדבר הראשון בו הוא נפגש, ומה שמשך אותו לצעוד פנימה, הוא הדרך בה עוצב המקום והאווירה שהיא משרה. מיתוג מסעדות נכון אם כן, יכלול בהכרח עיצוב פנים מושקע ומקורי.

כדאי לעצב לבד או לשכור מומחה בתחום?

עיצוב עצמאי הוא כמובן אפשרי, בעיקר אם אתם חשים שרזי התחום ידועים לכם. יחד עם זאת, לאור חשיבות המשימה, מומלץ לשכור מומחה בתחום, כמו סטודיו לעיצוב פנים ולמיתוג Miss Lee Design. לסטודיו ניסיון לא מבוטל בתחום של עיצוב מסעדות, ועסקים בכלל.

מעצבים מנוסים בתחום, לא זו בלבד שיש להם עין חדה וחוש מפותח בעניין, אלא הם גם מכירים מקרוב את כלל האפשרויות הקיימות מבחינת האביזרים הזמינים, המקומות בהם ניתן להשיגם ושיטות העיצוב השונות. האם כדאי שחור או לבן? האם ניתן לשלב ביניהם? ואיזה שימוש ניתן לעשות בתאורה? כל אלו, הם שאלות שתתקלו בהם בשלבי העיצוב השונים, ולמומחה שתיקחו בוודאי יהיו התשובות המתאימות.

מיתוג מסעדות יכול להיות הסוד להצלחת העסק שלכם. מיתוג משמעותו אפיון בולט ומיוחד, אשר יבדל את העסק שלכם מעסקים דומים אחרים. מסעדות למשל, יש אין ספור. מה שגורם לאדם לנסות מסעדה חדשה שהוקמה, ואף לחזור אליה מספר פעמים, מלבד החוויה עצמה, הוא השוני והייחודיות שלה בהשוואה לאחרות. עיצוב מסעדה באופן נכון ויצירתי יכול, בין היתר, לענות על צורך זה של בעל העסק.

אם גם אתם נמצאים בפני משימת עיצוב ומיתוג כלשהי, פנו אלינו ונשמח ללוות אתכם לכל אורך התהליך.

SIMBLAWebsite Builder